Ako Kali a Robko amíkov návštevou poctili

Autor: Tomáš Buchal | 22.11.2013 o 18:39 | (upravené 23.11.2013 o 8:25) Karma článku: 13,55 | Prečítané:  1120x

Kde bolo tam bolo, tam bolo veľké kulové. Všetci vieme, že tomuto čudu dali meno Slovensko. Neveľa vládcov tu vládlo, ale všetci boli výnimoční. Takzvaná veľká trojka to bola: Mufti, Miki a najmladší, najmileší a medzi obyčajným ľudom najľúbeznejší, ktorému Robko meno dali.

Two towersTwo towers

Ako tak pozerám hen na perex, tak som nejakou okľukou začal. No ale čo spravím, keď príbeh o Slovenskom kráľovstve je taký krásny, že ani ako rozprávka na dobrú noc nefunguje. Deti totiž nemôžu zaspať. Taký je napínavý, že na záchode celú noc presedia. No ale nebudem tliachať dve na tri a popoženiem nás cez celú históriu až do súčasného obdobia sociálneho blahobytu.

Keď som si dnes prečítal o návšteve nášho pána premiéra v najsamdemokratickejšej krajine, tak mi slzy od dojatia tak vyhrkli, že suseda si myslela, že trávnik pred domom polievam. A keď sa náš korunovaný princ Robko vyjadrili, že: "sme stabilná krajina z hľadiska politického, ekonomického, a sociálneho", tak som v tú ranu myslel, že na svete mi nikde nemôže byť lepšie a hneď som mal chuť výplatu zamestnávateľovi vrátiť. Však pri takej stabilite mi peňazí netreba.

Na návšeteve nomohl chýbať ani verný pravý hák, samotný najbystrejší Kali. Ani ma neprekvapuje, že tam bol, však kto iný by konzultoval otázky národnej bezpečnosti ak nie on. Možno mu aj poradili ako lepšie kontrolúvať a sledúvať občanov, ale zdôrazňujem hlavne kvôli bezpečnosti! Pretože temné sily nikdy nášmu najvyššiemu predstaviteľovi nepriali. Vždy len aj s tými novinárskymi hyenami mu zle už od škôlky robili. Však to už je na predpísanie Diazepamu.

Samozrejme len verejnoprávne média sa mohli prísť pozrieť, lebo nikto nemá väčšie právo ako naša, dobrovoľnými koncesionárskymi poplatkami dotovaná RTVS. Nad všetkým dohliadal vševediaci radca a vedúci propagandistických záležitostí Erik Tomáš. Teda nikdy neviem, že či to je jeden či sú dvaja, ale to je jedno. Dezinformácie sa vypúšťajú plynule a tak to má byť.

Tak dúfam, že nás pekne chlapci reprezentovali, že si nemysleli, že ešte na stromoch bývame, ale že už sme objavili jaskyne. A želám ešte veľa návštev nielen na západ, ale hlavne k nášmu veľkému východnému bratovi. Chlapci zo srdca vám Ďakujem, že mi je tu tak dobre, lebo ak by bolo ešte lepšie, tak vietor by bol taký lenivý, že by ani nefúkal.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar prikryl Kočnerovho vyšetrovateľa

Policajný prezident tvrdil, že požiadal prokurátora o správu, aby mohol proti vyšetrovateľovi zakročiť. Prokuratúra takú žiadosť nedostala.

KOMENTÁRE

Ficov zásadný prelom. Alebo ani nie

Sme na priesečníku, keď Ficov prospech a prospech krajiny, sa pretínajú.

SVET

V jadre Únie už sme, je na Ficovi, čo ďalej

Slovensko začína v regióne viesť debatu o budúcnosti EÚ.


Už ste čítali?